вівторок, 12 листопада 2019 р.


Картинки по запросу go camp 2020 картинки

Організація Global Office за підтримки Міністерства освіти і науки України Regional English Language Office, U.S. Embassy, Kyiv British Council Ukraine, Goethe-Institut Ukraine Французького інституту в Україні / Institut français d'Ukraine запрошує школи до участі в  реєстрації на GoCamp 2020 - всеукраїнському проєкті літніх пришкільних мовних таборів з залученням іноземних волонтерів! Реєстрація шкіл відкрита до 15 грудня, участь у проєкті є  безкоштовною.

Школі, щоб стати частиною проєкту, потрібно подати заявку за посиланням: https://gocamps.com.ua/ua/apply-as-a-school/

ВАЖЛИВО! ▪️ Лише до 15 грудня у шкіл є можливість заповнити форму і прикріпити до заявки мотиваційне відео.

▪️Вже 1 лютого 2020 року будуть оголошені 500 шкіл-переможниць з усієї України!

Що надає GoCamp: 
▪️ GoCamp – це вже більше 1600 шкіл-учасниць, 1012 іноземних волонтерів з 72 країн світу та 160 000 дітей з усієї України. 

▪️ Вчителі англійської, французької та німецької мов з усіх куточків України зберуться на тренінгу GoCamp у Києві, який пройде у квітні. Це чудова можливість для нетворкінгу, обміну досвідом та навчання інноваційним методикам викладання. 

▪️Для учнів участь у проекті - це можливість практикувати іноземні мови та пізнавати світ разом з волонтерами з більш ніж 70 країн світу

▪️ Школи отримають унікальні навчальні програми для школярів – про лідерство, креативність, підприємництво, критичне мислення та основи демократії.

Офіційне запрошення зареєструватися на програму є також на Facebook сторінці Офіційна реєстрація шкіл на GoCamp 2020 відкрита! 

У разі питань і уточнень, телефонуйте  за номером +380678146417 або пишіть на email  join@goglobal.com.ua
Шановні колеги!
 
Британська Рада спільно з Міністерством освіти і науки України реалізують масштабний міжнародний проєкт Future English.  
В рамках цього проєкту проводиться дослідження потреб вчителів англійської мови, які працюють у середній школі (5-11 класи).  
Звертаємося до Вас із проханням долучитися до участі у дослідженні.
 
Для цього, будь ласка, заповніть один із двох опитувальників
 до 22 листопада 2019 року.
 
Посилання на опитувальники:
 
 
 
Опитувальники однакові  (один  - англійською мовою, інший - українською мовою). Потрібно заповнити тільки один (бажано англійською мовою, але вибір за Вами).
 
Наперед вдячні за співпрацю і підтримку!

Немає коментарів:

Дописати коментар