Ресурси


Навчаємося вдома.
Захоплюючі ресурси з навчально-методичними матеріалами для вивчення та навчання англійської мови
  Learn at Home
learn-at-home-promo


 
Discover online resources and activities to help teachers, parents, and students get the most out of learning at home
 
Duolingo – один із найбільш популярних безкоштовних онлайн ресурсів для вивчення мови. Дуже дружній інтерфейс з совою-талісманом під назвою “Дует” і системою вивчення мови, яка відзначає Вас нагородами, значками і похвалами. Ще одним із плюсів є неформальний стиль, а більш розмовний тип мови.
LinguaLeo – дуже зручний, цікавий і зовнішньо привабливий сайт, де за Ваші успіхи, отримуватимете заохочення. Тут і добірка відео, і книг, велика кількість слів для вивчення у формі ігор, граматична теорія і практика.
Engvid.com – безкоштовні уроки англійської мови англійською. На цих уроках тривалістю 10-20 хвилин носії мови розповідають про граматичні правила, синонімічності слів, ідіоми і сленг, найбільш уживаний у лексиці і т. д.
Usingenglish.com – статті та тести, матеріали для тих, хто вивчає англійську і для вчителів англійської, форум. Ресурс оновлюється постійно.
Easy World of English – зручний сайт, який включає вправи з граматики, вимови, читання і прослуховування на практиці, а також інтерактивного словника зображень.
Manythings.org – цей веб-сайт включає в себе відповідні вікторини, ігри в слова, кросворди, прислів’я, сленг- вирази, анаграми, генератор випадкових слів та інші цікаві методи вивчення мови за допомогою комп’ютера.
Learnenglish.de – ігри на англійській, диктанти, вимова, уроки англійської мови, англійська для вчителів – це лише частина розділів цього корисного сайту.
Ego4u.com – дуже великий вибір функцій, матеріалів та розділів для вивчення.

LearnEnglish is the British Council's website for adult/high school learners of English.

 
Спілкуємося англійською
 
Conversation Exchange – можна спілкуватися як письмово, так і в скайпі чи в іншій формі усно онлайн.
Speaky – сайт для спілкування з красивим інтерфейсом та зручною навігацією.
How do you do – більше 50 тис зареєстрованих людей, серед яких Ви обов’язково знайдете свого ідеального співрозмовника.
Babel Village – свого роду соціальна мережа для спілкування, обміну думками та досвідом, зручний та красивий ресурс, який приємно юзати.
Babbel – багато послуг на цьому сайті платні, проте його користь в тому, що  тут можна спілкуватись з іншими людьми, які також вивчають англійську, або ж носіями мови.
Mylanguageexchange  – для того, щоб знайти друга по переписці, просто задайте йому характеристику і обирайте спікера зі 113 (!) країн. Також тут є словникові ігри, бібліотека або текстовий чат замість голосового.
InterPals – звичайна соціальна мережа, тільки акцент робиться на інтернаціональності та бажанні вивчити мови, спілкуючись.
 

Вивчаємо граматику

English-test.net – окрім вправ з граматики Ви знайдете і вправи на відпрацювання лексичного запасу, ідіоматичних виразів та ін.
Tolearnenglish.com – освоївши цей сайт, можна обійтись і без підручників граматики, – тут є усе: від теорії до практичних завдань, яких, до речі, більше 10 тис.
Grammar-quizzes.com – багато тестів за різними граматичним аспектам плюс тренування пунктуації.
Englishgrammarsecrets.com – зовсім ненудний і цікавий сайт, на якому до кожного граматичного аспекту є невелике теоретичне обгрунтування.
Autoenglish.org – завдання можна виконувати онлайн або письмово, завантаживши та роздрукувавши необхідні вправи, а перед їх виконанням можна ознайомитись з теорією в текстовому або відеоваріанті.
Englisch-hilfen.de – велика база цікавих і різнопланових онлайн-вправ у англійській або німецькій версії.
Activities for ESL Students – практичні завдання з граматики для всіх рівнів, в тому числі багато двомовних вікторин для початківців.

Поповнюємо словниковий запас


Test your English  – щоб знати, куди рухатись, потрібно знати, де ви знаходитесь. Перевірте свій словниковий запас, щоб мати змогу встановити правильну мету. Робіть такі перевірки періодично для більшої мотивації та оцінювання досягнутих результатів.
Fraze.it – ​​вивчення слів в контексті – ще один ефективний прийом. У списки веб-додатків сотні пропозицій від New York Times, The Economist, CNN та інших джерел новин, щоб показати, як слова і фрази використовуються в режимі реального мови. 
Languageguide.orgтематичний словник в картинках з озвучуванням кожного слова, коли навести на нього мишку. Можна вивчати й інші мови на цьому ж сайті.
 Learningchocolate.comбезліч тем, слова озвучуються. А також тут є вправи для тренування вивчених слів.
Lyrics Trainingвивчення слів за допомогою музики. Вам пропонують прослухати пісню і відповідно до вашого рівня знання мови вписати в тексті слова, які співає зірка, але яких бракує у субтитрах. Залежно від обраного рівня, 10%, 25%, 50% або 100% слів не вистачає.

Ozdic – словник словосполучень. З його допомогою Ви зможете вивчити сталі вирази, такі як: “лягати  ліжко”, “йти до школи” тощо. Ресурс особливо корисний для блогерів і тих, хто потребує написати більш складні тексти англійською мовою, наприклад, есе, бізнес-пропозиції та презентації.
Learnenglish.deтематичний словник з визначеннями слів у вигляді анімаційних картинок. Сайт має й багато іншої інформації та вправ, тому підходить для комплексного вивчення англійської мови.
Веб сайти для аудіювання англійською

English Class 101


English listening

Сайт зі зручним інтерфейсом, розібратися в якому можуть навіть ті, хто тільки почав вивчати мову. Тут ви знайдете різноманітні відео, подкасти та аудіоуроки.
На сайті є як безкоштовні, так і платні матеріали. Для того, щоб отримати доступ до навчальних матеріалів, необхідно зареєструватися. При реєстрації вкажіть свій рівень володіння мовою. За бажанням, безкоштовно кожного дня можна отримати слово дня з прикладами вживання і озвучкою. Купивши підписку, вам буде доступне створення банку слів і вправи для запам’ятовування. 


Сайт допоможе вивчати англійську за допомогою фільмів і популярних серіалів. У відеоплеєр вбудований перекладач.

 
Аудіо уроки англійської мови від ВВС, кожен із яких триває 6 хвилин. Записи розраховані на студентів із середнім рівнем, хоч навіть ті, хто володіє англійською мовою на рівні вище середнього знайдуть для себе цікаву лексику на різні теми.
У кожному уроці пояснюються цікаві англійські слова. Під кожним записом йде текст, де виділені слова, які пояснювались в уроці. За бажанням, записи з текстом до них можна завантажити на телефон, щоб прослухати пізніше.


 
Даний ресурс підійде учням, які володіють англійською мовою на рівні Upper-Intermediate і вище. Є декілька каналів, присвячених різним темам, завдяки чому ви можете вибрати той канал, який буде вам найбільш цікавим. Можна слухати радіо он-лайн, а можна завантажити додаток на телефон. 


ESL Fast

Хороший сайт, де початківці та студенти середнього рівня можуть потренуватися сприймати англійську мову на слух абсолютно безкоштовно. Ресурс з простим дизайном буде простий у використанні. Записи тут розміщені по розділах і рівнях, є аудіо для дітей, які вчать англійську. До усіх аудіо додається текст, тому якщо лише слухати є зараз заважким, можна паралельно читати і перекладати незнайомі слова. Треба брати до уваги, що рівень For Beginner також підійде і для рівнів Elementary та Pre-Intermediate.
 

ESL Cyber Listening Lab

Дуже цікавий, а головне – корисний для тих, хто хоче навчитися сприймати англійську мову на слух.
На сайті є декілька розділів, які у свою чергу розбиті на три рівні складності. Наприклад, рівні у першому розділі виглядають так: Easy (Легкий), Medium (Середній), Difficult (Важкий).
В залежності від вашої мети ви можете вибрати розділ із загальними темами, де йдуть діалог на побутову тематику, можна вибрати розділ з академічною англійською мовою, можна – для поповнення словникового запасу.
Великим плюсом цього сайту є те, що робота із записом розбита на 5 етапів. Перший – Pre-Listening – тут, перед прослуховуванням запису, вам ставлять питання, над яким треба подумати. Радимо відповідати на ці питання вголос, щоб потренувати свою розмовну англійську. Потім іде сам аудіозапис і тест на його розуміння. Після чого ви можете виконати вправи на поповнення словникового запасу. Четвертий етап – Post-Listening Exercises – складається зі списку питань до запису, який ви прослухати. Цей етап цікавий тим, що вам потрібно записати свої відповіді в аудіо форматі. П’яте завдання – знайти в інтернеті відповіді на поставлені за темою аудіо питання, що допоможе покращити навик читання і збагатити словниковий запас.

Ez Slang

Ціль цього ресурсу – допомогти студентам покращити розмовну англійську, поповнити словниковий запас і покращити сприйняття англійської мови на слух. Перед тим, як послухати аудіо, вам пропонується розігрітися, відповівши на питання за темою, потім іде запис і текст до нього.
Після того, як ви прослухали запис – пройдіть тест, щоб провірити, чи все ви зрозуміли. До кожного запису пропонується міні-словник з цікавими виразами, а також цікава інформація про походження ідіоми із запису.

Elllo

Захопливий ресурс для тренування аудіювання. Записи посортовані за рівнями складності: від Begginer до Advanced. Біля кожного запису намальовані прапорці країн спікерів, тому ви можете вибрати аудіо з акцентом, який вас цікавить.
Також є розділ Mix, в якому декілька людей із різних країн відповідають на одне і те саме питання. Під аудіо іде текст до нього, а збоку – вправи на роботу зі словами і розуміння того, що сказали спікери. До усіх записів йде словник, де можна послухати саме слово/словосполучення, а також приклади його використання у контексті.

 

Добірка подкастів та сайтів з відео
 для розвитку умінь аудіювання

Listen Up

en5
 Важко навчитися сприймати різні мовні акценти, якщо весь час слухати тільки одного вчителя. Наприклад, техаська вимова зовсім не схожа на новозеландську, а чилійський варіант англійської взагалі може зайняти додатковий час на адаптацію. Творці безкоштовного додатку Listen Up записали десять інтерв’ю з англомовними людьми з різних країн і розподілили їх за рівнями складності, як у комп’ютерній грі. Якщо ви неправильно відповідаєте на питання після прослуховування, аудіофайл повторюється знову і знову – поки до кінця не розберетеся. І тільки вірно відповівши на всі завдання, можна перейти на наступний рівень. Питання з сюрпризами, тому навіть тим, хто добре знає мову, зрізатися буде легко.

Eslpod.com – оновлення цього ресурсу відбувається раз на два дні. Автори завантажують новий подкаст, який може належати до одного з існуючих розділів (розваги, здоров’я і медицина, бізнес, побут, стосунки і т. д.). Подкаст складається з наступних частин: озвучений діалог в повільному темпі, пояснення всіх важких моментів і незнайомих слів англійською мовою, озвучений діалог в темпі нормальної мови. Текст кожного подкасту додається.
ТВ 411 – цей сайт включає в себе відео з носіями мови, що пояснюють основні поняття читання, ключові життєві навички, такі, наприклад, як підписання договору. Після кожного відео вікторина на сприйняття матеріалу.
Podcastsinenglish.com – прекрасні подкасти з вправами, розбиті за рівнем знання англійської мови.
English Central – сайт дуже цікавий. Вам потрібно переглядати короткі ролики з реклами, фільмів, новин тощо і запам’ятовувати слова, які Вам виділяють, а потім, при повторному перегляді, вписувати або промовляти їх, отримуючи за це бали.
Podomatic.com – подкасти на всіляку тематику https://www.podomatic.com/podcasts
Dailystep.com – різнорівневі за складністю подкасти з докладним розбором всіх нюансів мови.
Voice of America News – дуже популярний ресурс: Ви можете дивитись новини чи слухати радіо, – і це все з субтитрами.Primary Songs Collection
 1-5 number song (wiggle)  https://www.youtube.com/watch?v=Ic7b5tvYaeQ


We All Fall Down (on carpet or rug) https://www.youtube.com/watch?v=JRMAptlBgTk

Head, shoulder, knees and toes (Super Simple Speeding up) https://www.youtube.com/watch?v=WX8HmogNyCY


ABC Dance (letters and sounds) https://www.youtube.com/watch?v=Bwvt50fQJ5I
 
Clean up song https://www.youtube.com/watch?v=SFE0mMWbA-Y
Hello Song (Singing Walrus) https://www.youtube.com/watch?v=gghDRJVxFxU
Hello hello! Can you clap your hands (hello + exers) https://www.youtube.com/watch?v=fN1Cyr0ZK9M
 Good bye (how to learn it) https://www.youtube.com/watch?v=AWWz0aq0aR4
Good bye song (Super Simple) https://www.youtube.com/watch?v=PraN5ZoSjiY
Good bye song (Singing Walrus) https://www.youtube.com/watch?v=0LDArAJf7-c
Good Bye Friends + exer (Singing Walrus) https://www.youtube.com/watch?v=2O975ewRT7Q

 

Рамка професійного розвитку вчителів
 
 
 
Європейське Мовне Портфоліо для учня 13-17 років

Primary Curriculum Mapping

www.englishbanana.com
www.123listening.com
www.dreamenglish.com
www.bogglesworldesl.com
www.teach-nology.com
www.vanda51.blogspot.com
www.islcollective.com
www.esl-galaxy.com
www.eslprintables.com
www.school.hvatit.com
www.englishtips.com
www.activitiesforyounglearners.com
www.englishraven.com
www.english-to-go.com
www.english-at-home.com
www.englishzone.com
www.englishlearner.com
www.eslflow.com
www.a4esl.org
www.iteslj.org
www.eslgold.com
www.ostriv.in.ua
www.teachingenglish.org.uk
www.learnenglish.britishcouncil.org
www.learnenglishkids.britishcouncil.org
www.englishcastle.com
www.english-4u.com
www.songsforteachers.com
www.kidsico.com
www.allstuff4kids.com
www.easytestmaker.com
www.storiestogrowby.com
www.esl.about.com
www.usingenglish.com
www.rong-chang.com
www.sitesforteachers.com
www.onestopenglish.com
www.teacherjournal.com.ua
www.kidzone.com
www.Teachers.CambridgeESOL.org

Немає коментарів:

Дописати коментар